JE ČAS ZAČÍT

Smiř se s tím, že Tě čeká jen úspěch

ROZVRH

Aktuality

Rozvrh od 1.10.2019

06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 ... 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Pondělí

Sál 1

Kruháč

Sál 1

- Kruháč


  • Po 08:30 až 09:30

Hanka (+ hlídání dětí)

Zadek a břicho

Sál 1

- Zadek a břicho


  • Po 17:00 až 18:00

Lucka K.

Friends Hell

Sál 1

- Friends Hell

  • Jiří Panáček
    Po 18:00 až 19:00

Jirka

Zdravá záda a pevné bříško

Sál 1

- Zdravá záda a pevné bříško


  • Po 19:00 až 19:55

Kája

Sál 2

JUMPING

Sál 2

- JUMPING


  • Po 17:00 až 18:00

Janča

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Po 18:00 až 18:55

Danka

H.E.A.T. spalovací

Heat

- H.E.A.T. spalovací


  • Po 19:00 až 20:00

Danka

Úterý

Sál 1

Funkční trénink

Sál 1

- Funkční trénink


  • Út 06:00 až 07:00

Petr (6:00!)

SENIOR

Sál 1

- SENIOR


  • Út 09:00 až 09:55

Danka

Zdravá záda + pevné bříško

Sál 1

- Zdravá záda + pevné bříško


  • Út 17:00 až 18:00

Kája

JUMPING

Sál 1

- JUMPING


  • Út 18:00 až 19:00

Barča H.

TRX kondiční

Sál 1

- TRX kondiční


  • Út 19:00 až 20:00

Kačka

Power Yoga

Sál 1

- Power Yoga


  • Út 20:00 až 21:00

Pavla

Sál 2

TYGR mix

Sál 2

- TYGR mix


  • Út 18:00 až 19:00

Jirka (8 osob)

Power YOGA

Sál 2

- Power YOGA


  • Út 19:00 až 20:00

Pavla Š.

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Út 18:00 až 19:00

Kája

Středa

Sál 1

Spalujeme

Sál 1

- Spalujeme


  • St 09:30 až 10:30

Jirka (+hlídání dětí)

Full BODY

Sál 1

- Full BODY


  • St 17:00 až 18:00

Lucka K.

Friends Hell

Sál 1

- Friends Hell


  • St 18:00 až 19:00

Jirka

Sál 2

SM systém

Sál 2

- SM systém


  • St 17:30 až 18:30

Jana K.

JUMPING Basic

Sál 2

- JUMPING Basic


  • St 18:30 až 19:30

Kristy

Čtvrtek

Sál 1

Funkční trénink

Sál 1

- Funkční trénink


  • Čt 09:30 až 10:30

Petr (+hlídání dětí)

SENIOR

Sál 1

- SENIOR


  • Čt 11:00 až 12:00

Danka

Power & CORE

Sál 1

- Power & CORE


  • Čt 17:00 až 18:00

Danka

TRX

Sál 1

- TRX


  • Čt 18:00 až 19:00

Kačka

Sál 2

Silový trénink

Sál 2

- Silový trénink


  • Čt 17:00 až 18:00

Lucka F.

Jumping+posilování

Sál 2

- Jumping+posilování


  • Čt 18:00 až 19:00

Bára / Barča

Fit YOGA

Sál 2

- Fit YOGA


  • Čt 19:00 až 20:00

Peťa

Heat

Ranní H.E.A.T.

Heat

- Ranní H.E.A.T.


  • Čt 07:00 až 08:00

Katka U.

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Čt 18:00 až 19:00

Danka

H.E.A.T. Basic

Heat

- H.E.A.T. Basic


  • Čt 19:00 až 20:00

Danka

Pátek

Sál 1

Friends Hell v 6:00

Sál 1

- Friends Hell v 6:00


  • 06:00 až 07:00

Jirka (v 6:00!)

Zpevňujeme

Sál 1

- Zpevňujeme


  • 09:30 až 10:30

Jirka (+hlídání dětí)

Zdravá záda + pevné bříško

Sál 1

- Zdravá záda + pevné bříško


  • 17:00 až 18:00

Kája / Peťa

Funkční trénink

Sál 1

- Funkční trénink


  • 18:30 až 19:30

Lucka F.

Neděle

Sál 1

Power YOGA

Sál 1

- Power YOGA


  • Ne 17:00 až 18:00

Eva

Sál 2

SM Systém

Sál 2

- SM Systém


  • Ne 18:00 až 19:00

Janča

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Ne 18:00 až 19:00

Danka

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Ne 19:00 až 20:00

Danka

Lekce se koná od 3 osob a trvá 55 min, storno max 6 hodin předem. Přejít do rezervace

Reference