VacuShape

Revoluční klinicky testovaný podtlakový přístroj, na kterém při 30 minutové chůzi
probíhá spalování tuků v problematických partiích těla až třikrát rychleji než při běžném cvičení.

Výsledkem tedy je

 • odstranění celulitidy
 • redukce tukových polštářků zejména v dolní části těla
 • vyhlazení a zpevnění kůže
 • zlepšení fyzické kondice
 • aktivace krevního a lymfatického oběhu

Doporučení pro maximální výsledky:

 1. Nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální "nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou vidět již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud nedojde hned k váhovým a centimetrovým úbytkům)
 2. Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 - 30 minutách. Ve VacuShape se tato doba zkrátí až o třetinu.
 3. Díky studii MUDr Hostýna, který klinicky testoval VacuShape, se doporučuje 10-ti minutové zahřátí organismu před samotnou aplikací (rotoped, běžecký pás, BodyRoll, solárium atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází ke spalování tuků od první minuty. V případě "studeného" startu se tak děje až od 6.-10. minuty.
 4. Během aplikace striktně dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80% tuky a jen z 20% cukry, což je důležité pro maximální vysledky. Vzorec pro výpočet OTF = 0,65 x (220 - věk klientky)
 5. Pro maximální výsledky můžeme z vlastní zkušenosti doporučit využívání programů se střídavým podtlakem P2 a P3. Program s nejsilnějším podtlakem P1 používáme zřídka. Při časté aplikaci může dojít ke zviditelnění žilek na kůži. Programy s konstatním podtlakem nemají zase takovou účinnost jako podtlak střídavý.
 6. Před aplikací jíst uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny ( ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
 7. Dodržovat pravidelný pitný režim - cca 3-4 litry tekutin za den
 8. Není třeba začínat s dietou. Jestliže bude klientka dodržovat výše zmíněná doporučení, bude mít její tělo dostatečné rezervy energie a tak se spalování tuků dostane do vyšších obrátek.
 9. Doporučuje se klientkám po aplikaci nechodit do solária, sauny a necvičit takové druhy sportu, které extremně zatěžují svaly nohou.
 10. Do přístroje se klientka oblékne do volných tepláků nebo šortek. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou.
 11. Pro maximální užitek naneste před aplikací krém na celulitidu.