NOVINKY V ROZVRHU

22. února 2022
2 minuty čtení

Společně zhubneme do plavek, protáhneme bolavé partie a nastartujeme se ráno před prací - to jsou naše tři novinky v rozvrhu!

Fyzio / Ranní Yoga / Body Interval


Nové posily, nové lekce, první hodiny ZDARMA! Jakou větší motivaci na léto do formy si přát?

Ranní POWER YOGA STŘEDA 7:00 s Evčou Nejlepší ranní probuzení a nakopnutí při východu slunce jaké si můžete přát! To vše za doprovodu příjemného hlasu naší Evičky - vyzkoušejte, nebudete litovat nastaveného budíku.
První hodina 2.3. ZDARMA!
FYZIO trénink PONDĚLÍ 17:00 s Market Trápí vás ztuhlé svaly/klouby ze sedavého zaměstnání či po úrazu, potřebujete se opět dostat do formy nebo jen protáhnout tělo? Fyzio trénink je pro všechny bez výjimky. Vyzkoušejte lekci, na které aktivujete hluboký stabilizační systém - pod vedením milé Markéty!
První hodina 21.3. ZDARMA!
BODY INTERVAL ČTVRTEK 17:00 s Jančou Znáte to, dámy, léto klepe na dveře a Vy se potřebujete co nejrychleji dostat do formy a shodit přebytečná kilča, která v plavkách neschováte. Přesně pro Vás je tu nová lekce Body Interval - na principu tréninku TABATA! Zhubnete a zaposilujete POUZE S VLASTNÍ VÁHOU TĚLA, zpevníte problematické partie. To vše v intervalových úsecích za doprovodu hudby a energické Janči.
První hodina 7.4. ZDARMA!