Čtvrteční novinky v novém roce!

7. ledna 2019
2 minuty čtení

Jako první novinku v roce 2019 Vám přinášíme čtvrteční lekce Power&Core a TRX pod novým vedením. Na koho se můžete těšit a kdy si přijít zacvičit ZDARMA? Čtěte v článku.

Power & Core a TRX v nové režii

Od 10.1.2019 se můžete těšit na čtvrteční lekce Power & Core a TRX v novém kabátě! Povedou je totiž Vaše oblíbené lektory Danča Mährischlová a Kačka Hönigová.

Lekce POWER & CORE
Popis Co Vás čeká na lekci Power & Core tréninku? Posilování je zaměřené na střed těla nebo chcete-li na jeho „jádro“. Dynamickými i statickými cviky zapojíme hluboký stabilizační svalový systém, který je důležitý nejen pro správné držení těla, účinnější denní pohyb, ale také jako prevence úrazů. Po této lekci ucítíte svaly v oblasti břicha, o kterých jste ani nevěděli :-). V rámci Power doplníme statickou část o silovější cviky. Budeme je řadit od základních až po ty s vysokou náročností, ale stále budeme dbát na maximální technické provedení, které nám zajistí aktivaci celého svalového korzetu a zejména hlubokého stabilizačního systému.
Lektorka Danka Mährischlová
Kdy Každý čtvrtek 17:00 - 17:55. První lekce 10.1. ZDARMA
Cena 120 Kč (studenti, senioři 100 Kč, permanentka 1000 Kč)

Lekce TRX
Popis Total-Body Resistance Exercise neboli cviky pro zatížení celého těla poskytují pro všechny úrovně fyzické zdatnosti novou možnost budování funkční síly a vytrvalosti spojenou s rozvojem stability a koordinace. TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech anatomických rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku.
Lektorka Kačka Hönigová
Kdy Každý čtvrtek 19:00 - 19:55. První lekce 10.1. ZDARMA
Cena 130 Kč (studenti, senioři 110 Kč, permanentka 1099 Kč)

Rezervace: 776489324 / info@friendsfit.cz / na recepci / online