Daniela Mährischlová

11. září 2017
2 minuty čtení

Co Vám mohu nabídnout a na co se zaměřuji?

Ráda budu průvodcem na Vaší cestě hubnutím, zpevňováním, zlepšování kondice. Společně se pokusíme pro Vás najít cestu k takovému pohybu, který Vás bude bavit a elán Vám vydrží nejlépe po celý život, neboť cvičení není o jednorázové zkušenosti, byť i třeba v měsících. Při cvičení kladu důraz na správné provedení cviku, uvědomění si svého vlastního těla. Ráda během tréninku zapojím cvičení s TRX, BOSU, overballem a dalšími pomůckami. Ráda s Vámi zajdu také ven, na kolo, či s holemi do lesa.

Něco málo o mně:

Od dětství jsem se věnovala sportu. Atletika byla jasnou volbou již od cca 6ti let, kdy započaly mé začátky sportovní "kariéry":o) Na střední škole jsem přešla k házené. Mým obrovským koníčkem bylo a stále zůstává horské kolo. Pohyb mi dělá radost, je mým každodenním společníkem.

Po narození dětí jsem musela své "divočení" přehodnotit, a tak jsem přešla k Nordic Walking, plavání a mému milovanému HEATu.

Od roku 2010 pracuji s lidmi profesionálně. Jsem lektor volnočasových aktivit, vedu kurzy Nordic Walking, vzdělávám se neustále v "tělovědě" a to mne baví a naplňuje.

Jsem bezprostřední, někdy prostořeká, empatická a ráda se s Vámi zasměju. Těším se na Vás!

Domluvte si osobní trénink s Dančou na: daniela.mahrischlova@seznam.cz