PROVOZ OD 9.10.

8. října 2020
2 minuty čtení

Od 9. 10. 2020 jsou prozatím brány naší rambodílny bohužel opět ZAVŘENÉ. Podívejte se ale, jak s námi můžete cvičit dál!

Nepřestávejme se hýbat!

1. CVIČENÍ

Venkovní cvičení Od 22.10. ZRUŠENO, webové rezervace momentálně nedostupné
Výběhy ZDARMA Od 22.10. ZRUŠENO
Venkovní osobní tréninky Individuálnímu trénování prozatím nic nebrání - spojte se se svým osobním trenérem, popř. nám napište na info@friendsfit.cz a trénink 1:1 může proběhnout venku kdekoliv a kdykoliv (440 Kč nebo z permanentky).
Online cvičení Opět pro Vás chystáme online workouty, které postupně přidáme sem a na náš facebook. Připomeňte a zopakujte si domácí cvičení z jara v naší sekci O nás - Videa (nebo jednoduše ZDE).

2. PERMANENTKY / KREDITY

Platnosti Vašich permanentek a kreditů Vsechny permanentky a kredity budou automaticky prodloužené o zavřenou dobu (stane se tak, až skutečně otevřeme). Vaše rezervované lekce si nemusíte stornovat, o vstupy ani peníze nepřijdete!

3. FITNESS VÍKEND

Podzimní plánovaný fitness víkend 23.-25.10. ve Sladovně NEPROBĚHNE!
Přihlášeným klientům přijde informační email o alternativě. Jednáme s hotelem o možnosti nahradit si pobyt v jiném termínu, až nám to situace dovolí. Rádi bychom jeli v listopadu či v lednu podle Vašich preferencí. Pokud by někdo z nepřihlášených měl zájem jet v listopadu nebo v lednu - může nám to také napsat na email. V případě, že by někdo požadoval okamžité vrácení peněz, částka uhrazená za pobyt mu bude samozřejmě vrácena. Stále ale doufáme, že si všichni budou chtít víkend vynahradit stejně jako my!

4. KOSMETIKA A MASÁŽE

Kosmetika Od 22.10. ZRUŠENO
Masáže Od 22.10. ZRUŠENO