Nový rozvrh od září

1. září 2019
2 minuty čtení

Nezahálíme a už od 2.9. přidáváme do rozvrhu lekce, které měly taky prázdniny. Koukněte, jak bude vypadat rozvrh a pojďte makat po létě společně s námi!

Rozvrh od 2.9.2019

Doufáme, že jste si maximálně užili léto a jste opět připraveni maximálně makat ve FRIENDS FITNESS!

Už od příštího týdne totiž vracíme do rozvrhu lekce, které měly přes prázdniny pauzu a budou drobné změny.

Bude:

  • opět FUNKČNÍ TRÉNINK s Petrem: ÚT 6:00 a ČT 9:30
  • opět SM SYSTÉM s Jančou: ST 17:30 a NE 18:00
  • opět Power & Core a HEATY Danky ve ČT: Power a Core 17:00 HEATY 18:00 a 19:00
  • nově RANNÍ H.E.A.T. s Katkou ČT 7:00 (již běží, hlašte se!)
  • a POZOR změna TRX Kačky ve ČT: posun už na 18:00 !


Kromě toho, v rámci 5.narozenin FF příští týden - každý všední den vylosujeme 5 klientů, kteří byli ten den cvičit a ti si budou moci vybrat jednu z výher: VOLNÝ VSTUP nebo 2 PROTEINY !

A to ještě není vše:)) od října se můžete v rozvrhu těšit na další NOVINKY! Na ty si ale ještě počkejte a sledujte náš web a facebook (https://www.facebook.com/friendsfitbrno/ ).

06:00 ... 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 ... 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
Pondělí

Sál 1

Kruháč

Sál 1

- Kruháč


  • Po 09:30 až 10:30

Petra (+ hlídání dětí)

Full Body

Sál 1

- Full Body


  • Po 17:00 až 18:00

Pája

Kompletka

Sál 1

- Kompletka

  • Jiří Panáček
    Po 18:00 až 19:00

Jirka

Sál 2

FYZIO trénink

Sál 2

- FYZIO trénink


  • Po 17:00 až 18:00

Markéta

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Po 18:00 až 18:55

Danka

H.E.A.T. spalovací

Heat

- H.E.A.T. spalovací


  • Po 19:00 až 20:00

Danka

Úterý

Sál 1

SENIOR

Sál 1

- SENIOR


  • Út 09:00 až 09:55

Danka

Zdravá záda + pevné bříško

Sál 1

- Zdravá záda + pevné bříško


  • Út 17:00 až 18:00

Kája

TYGR mix

Sál 1

- TYGR mix


  • Út 18:00 až 19:00

Jirka

TRX kondiční

Sál 1

- TRX kondiční


  • Út 19:00 až 20:00

Kačka

Sál 2

Jumping

Sál 2

- Jumping


  • Út 18:00 až 19:00

Terka O.

Power YOGA

Sál 2

- Power YOGA


  • Út 19:00 až 20:00

Janča

Power YOGA

Sál 2

- Power YOGA


  • Út 20:00 až 20:55

Janča

Středa

Sál 1

Spalujeme

Sál 1

- Spalujeme


  • St 09:30 až 10:25

Jirka (+hlídání dětí)

FYZIO trénink

Sál 1

- FYZIO trénink


  • St 17:00 až 17:55

Markéta

Kompletka

Sál 1

- Kompletka


  • St 18:00 až 19:00

Jirka

Sál 2

Body Interval

Sál 2

- Body Interval


  • St 17:00 až 17:55

Janča M.

JUMPING

Sál 2

- JUMPING


  • St 18:00 až 19:00

Lucka/Kuba

Čtvrtek

Sál 1

SENIOR

Sál 1

- SENIOR


  • Čt 11:00 až 12:00

Danka

Deep Work

Sál 1

- Deep Work


  • Čt 17:00 až 18:00

Janča M.

TRX

Sál 1

- TRX


  • Čt 18:00 až 19:00

Kačka

Zadek a břicho

Sál 1

- Zadek a břicho


  • Čt 19:00 až 19:55

Miriam

Sál 2

SM systém

Sál 2

- SM systém


  • Čt 17:00 až 17:50

Mari

Jumping

Sál 2

- Jumping


  • Čt 18:00 až 19:00

Marťa

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Čt 18:00 až 18:55

Danka

H.E.A.T. Basic

Heat

- H.E.A.T. Basic


  • Čt 19:00 až 20:00

Danka

Pátek

Sál 1

Ranní Kompletka

Sál 1

- Ranní Kompletka


  • 06:00 až 07:00

Jirka (v 6:00!)

Zpevňujeme

Sál 1

- Zpevňujeme


  • 09:30 až 10:30

Jirka (+hlídání dětí)

Zdravá záda + pevné bříško

Sál 1

- Zdravá záda + pevné bříško


  • 17:00 až 18:00

Peťa V.

Sobota

Heat

Dopolední H.E.A.T.

Heat

- Dopolední H.E.A.T.


  • So 10:30 až 11:30

Katka U.

Neděle

Sál 1

Power YOGA

Sál 1

- Power YOGA


  • Ne 17:00 až 18:00

Janča

Sál 2

SM Systém

Sál 2

- SM Systém


  • Ne 18:00 až 18:50

Janča

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Ne 18:00 až 19:00

Danka

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Ne 19:00 až 20:00

Danka

Lekce se koná od 3 osob a trvá 55 min, storno max 6 hodin předem. Přejít do rezervace