Nová lekce JUMPING BASIC

5. února 2019
2 minuty čtení

Chybí Vám v pondělním rozvrhu FRIENDS FITNESS nějaká pořádká spalovačka, dupačka, kde se vybijete a nastartujete na celý týden? Přidáváme další lekci JUMPING BASIC s Kristy - první pondělí ZDARMA!

JUMPING Basic nově v pondělí

Báli jste se doteď JUMPING vyzkoušet, ale nějakou kondičku už ze cvičení u nás máte? Pak máte jedinečnou příležitost zkusit si tuto dynamickou lekci a ZDARMA!

LEKCE JUMPING BASIC s Kristy
POPIS Podstatou JUMPINGu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Významně se zlepšuje koordinace pohybu, rovnováha a kondice. JUMPING je zábavné cvičení, u kterého se pořádně zapotíte. Trampolínka o rozměrech 122 cm je ideálním nástrojem, vymezuje Váš prostor pro cvičení, kde jste naprosto sami. Na rozdíl od aerobicu, kde v případě, že nestíháte tempo či měnit kroky, tak hrozí, že Vás celý dav nadšených cvičenců doslova smete. Při 50 minutách Jumpingu spálíte 500 až 650 kcal, což je několikanásobně více než u jiných sportů. Lekce JUMPING BASIC je vhodná pro začátečníky, kde si osvojí základní pohyby na trampolínce a budou si tak moct naplno užívat ostatních hodin.
KDY Nově PONDĚLÍ 17:00 (STŘEDA 18:30)
REZERVACE info@friendsfit.cz, 776 489 324, online
CENA První 18.2. v 17:00 ZDARMA, každá další 120 Kč (studenti 100 Kč, permanentka 1000 Kč)