FITNESS VÍKEND ve Slunečnici

11. září 2018
2 minuty čtení

Utečte s námi z ruchu města, stresu z práce, povinností doma a pojeďte 26.-28.10. do penzionu Slunečnice jen 35 km od Brna v krásném lesním prostředí, kde lišky dávají dobrou noc. Zacvičíme, pobavíme, pojíme i popijeme...zkrátka si to užijeme! Kvůli omezené kapacitě si své místo zarezervujte co nejdříve!

26. - 28.10.2018

Příroda, jezero, les, klid, ale i cvičení, pot, dřina a zábava... to vše zažijete s námi na prima fit víkendu! Pojeďte TAKY! :-)

Jedeme už po čtvrté a zase jinam, tentokrát jen kousek od Brna, ale i tak daleko od ruchu velkoměsta, kde nám bude patřit celý penzion s krásnou přírodou okolo. Udělejte si čas, zajistěte si hlídání pro své ratolesti, anebo je vemte s sebou (HLÍDÁNÍ NA LEKCE ZAJISTÍME), zkrátka pojeďte s námi 26. - 28. října 2018 do penzionu Slunečnice, Kuřimská Nová Ves.

Můžeme Vám slíbit tři dny a dvě noci cvičení, které máte rádi a sami si vyberete, stravování po celou dobu pobytu s možností úpravy jídelníčku (bez masa, bez lepku apod.), večerní zábavu u zaslouženého vínečka, pivečka a nebude chybět ani oblíbená nedělní YOGA s Kájou před odjezdem :-). Příjezd domů v neděli do oběda, takže na regeneraci a přípravu na další pracovní týden bude taky času dost :-).


Zrekonstruované pokoje v lesním duchu jsou po 2 nebo 4 lůžkách a do penzionu mohou za příplatek i pejsci!


Hlásit se můžete na naší recepci do 7.10.2018, do té doby také potřebujeme min. 50% zálohu na pobyt (1 290 Kč). Do 22.10. potom celou částku 2 580 Kč (POUZE HOTOVĚ).


Konkrétní rozpis cvičení bude sestaven dle přihlášených klientů, ale tak, aby všem vyhovoval. Vše bude dobrovolné, chceme, abyste si to všichni užili dle svých představ!

LEKCE Funkční tréninky, Core, Zadek+břicho, Jumping, Friends Hell, Yoga a další
LEKTOŘI Friends Fitness
CENA 2 580 KČ hotově ( do 7.10. záloha 50% )
V CENĚ 5x cvičení (1x PÁ A NE, 3x SO), ubytování 2 noci, plná penze, posilovna, volejbalové hřiště, občerstvení
ke cvičení, krásná příroda, ticho a klid všude okolo
DOPRAVA vlastní ( příjezd v PÁ od 16:00, odjezd v NE dopoledne)

Přesný rozpis lekcí
bude sestaven podle
přihlášených klientů
PŘIHLAŠOVÁNÍ
do 7.října
2018!