Ceny osobních tréninků

18. dubna 2021
2 minuty čtení

Máme nové ceny za individuální trénování! Nevztahuje se na stávající klienty.

NOVÉ CENY - NOVÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI

I přesto, že jsme skoro celý rok zavření a finance na úhradu stávajících nákladů došly dávno, rozhodli jsme se jít cestou POZITIVNÍ. Snažíme se vytěžit z momentální situace to nejlepší. I tak se snažíme naši rambodílnu pro Vás zase o něco víc zvelebit, i tak se snažíme zase o něco dál posunout naše trenérské znalosti a dovednosti. Nic není zadarmo, a tak i náš čas se stává cennější a kvalitnější.

Pro nové klienty osobních tréninků platí nově ceny:

  • 550 Kč za 1 osobní trénink
  • 5000 Kč za permanentku na 10 osobních tréninků

K permanentce se dále vztahuje 2x měření na InBody a neomezený vstup zdarma kdykoliv do kardio zóny / či funkční zóny (zde je nutná rezervace dopředu).

! Stávajících klientů se změna cen nedotkne. Tedy těch, kteří u nás měli od roku 2019 zakoupenou alespoň 1x permanentku na individuální trénování !

Využijte naší nabídky i v této době a udělejte něco pro sebe a své tělo:

1. Venku už se dá trénovat bez rampouchů u nosu, tak proč toho nevyužít? Napiš svému trenérovi / trenérce nebo na info@friendsfit.cz a domluvíme se na cvičení přesně pro Tebe!

2. Už žádné výmluvy, naši trenéři Ti vrátí Tvou disciplínu zpět! Sestavíme Ti TRÉNINKOVÝ PLÁN NA MÍRU a i když nemůžeme cvičit spolu uvnitř osobně, budeme alespoň online. Kontaktuj Hanku/Jirku/ nebo v případě zájmu o SM tréninky Janču nebo napiš na info@friendsfit.cz a my už Ti se vším poradíme.