Březen - do fitka na akce vlezem

19. února 2020
2 minuty čtení

Opět si tu dřinu ve fitku trošku zpříjemníme, co říkáte? Naladíme tělo i mysl na jaro na speciální józe a odměníme se po pořádné spalovačce na brunchi.

YOGA Training & JUMPING

Zpříjemněte si s námi březen a příchod jara - na speciálních dvouhodinovkách na začátku měsíce.

Akce YOGA TRAINING
Popis Jarní dvouhodinový speciál, který kombinuje jógovou praxi ásán s cviky s vlastní vahou těla. Kromě probuzení těla po zimě na lekci půjde o radost z pohybu a posílení dobrého pocitu ve svém vlastním těle, ve své hlavě a ve své duši.

Pro koho? Pro všechny, kteří mají jógu zaškatulkovanou jako to pomalé cvičení, při němž nedokážou na chvíli zapomenout na svoje povinnosti a úkoly. Pro všechny bez rozdílu odkroucených let na jógamatce. Pro všechny, kteří si chtějí ozvláštnit svoji cvičební rutinu. I pro ty, kteří věří, že zásadním předpokladem pro jógu je být ohebný.

Co to bude? Ucelená jógová sekvence poskládaná ze základních pozic, která se bude s postupem lekce a se zahřátím těla i mysli rozšiřovat o další ásány. Energickou a dynamickou složku doplní cviky s vlastní vahou těla a bločky, abychom podpořili zdravé držení těla. Nakonec celou praxi uzemníme zaslouženou relaxací.
Lektorka Evča Latová
Rezervace 776 489 324 / info@friendsfit.cz / online
Kdy a za kolik V neděli 1.3. v 16 - 18 hod, za 180 Kč (nebo s permanentkou s doplatkem 80 Kč)

Akce JUMPING & BRUNCH
Popis Půjčíme trampolínky, naplníme velký sál a společně si zadupeme na oblíbené songy a ještě k tomu spálíme spoustu kalorií! Však je taky potom zase společně doplníme :-) V bistru Brunche's v Kr.Poli, kde na nás bude čekat rezervace!
Těšte se na rozhýbání boků, zahřátí svalů, pohodovky spalovačky, ale i dupačky, které z Vás dostanou maximum. Dvou hodin se díky pauzám nemusí nikdo bát, slibujeme!
Jó a nezapomeň na PINK DRESS CODE, ať hezky ladíme ;-)
Lektorky malá Barča, velká Barča a Janča
Rezervace 776 489 324 / info@friendsfit.cz / online (maximální storno kvůli půjčení trampolín - 24 hodin před akcí!)
Kdy a za kolik V sobotu 7.3. v 9 - 11 hod a po spršce se společně přesuneme do Brunche's v Kr.Poli,
Lekce za 180 Kč (permanentka s dopl.80 Kč)