Více YOGY a páteční Záda s Peťou!

30. října 2018
2 minuty čtení

Potěšíme ty z Vás, kteří si oblíbili naši novou lektorku Yogy PEŤU. Od listopadu si bude s Kájou střídat páteční lekci Zdravá záda & pevné bříško a od prosince její čtvrteční Hatha Yogu prodloužíme na pravidelnou 90 minutovku!

Více cvičení s Peťou Valíkovou

Připravili jsme dvě novinky - těšit se můžete na: páteční Zdravá záda a pevné bříško střídavě v režii Peti (a Káji) a od prosince si užijete více Hatha YOGY ve čtvrtek!

NOVINKA 1 Zdravá záda & pevné bříško (nově si budou střídat Kája s PEŤOU)
! Pokud chcete vědět, kdy která lektorka cvičí, rádi Vás o tom budeme na recepci informovat !
Popis Jedná se o sestavu cviků a pozic, které uvolňují, protahují a posilují záda, vycházejících nejen z yogy. Cílem je odstranění malých blokád a uvolnění ztuhlosti vznikající vlivem sedavého zaměstnání a stresu. Nedílnou součástí zdravých zad je hlavně pevné břicho, které tvoří oporu pro záda, proto je v lekci zařazena i dávka posilovacích cviků na pevné bříško.
Kdy Každý pátek 17:00 - 17:55
Cena 110 Kč (permenentka 950 Kč / Multisport / Benefit Plus / ActiePass Sodexo)
Rezervace 776 489 324 / info@friendsfit.cz / na recepci / online

NOVINKA 2 HATHA YOGA nově od prosince na 90 minut
Popis Hatha jóga je ideální cvičení pro ty z Vás, kteří si chcete protáhnout tělo, uklidnit mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásan), práce s dechem (pránájáma) a relaxace. Spojení těchto tří elementů tvoří harmonické cvičení, díky kterému zapomenete na okolní svět a soustředíte se pouze sami na sebe. Hatha jóga je variabilní a lekce lze upravovat podle aktuálních potřeb a zdravotního stavu účastníků. Je také skvělým doplňkem aerobních cvičení. Přijďte vyzkoušet, budete se cítit odpočinutější, pružnější a budete lépe zvládat stres.
Kdy Od prosince každý čtvrtek 19:00 - 20:30
Cena 160 Kč (nebo z permanentky / karty Multisport / Benefit Plus / ActivePass Sodexo s DOPLATKEM 60 Kč)
Rezervace 776 489 324 / info@friendsfit.cz / na recepci / online