Správná technika V PRAXI

12. března 2019
2 minuty čtení

Přinášíme Vám volné pokračování přednášky na téma Správná technika základních cviků. Tentokrát si to srpávné provedení vyzkoušíme v praxi, a to už v pátek 29.3.!

Správná technika jako základ

Pokud se člověk rozhodne z jakéhokoliv důvodu na sobě začít makat, zhubnout, zpevnit, je to jen a jen dobře! Ale pokud některé cviky od začátku dělá špatně, moc velký smysl to nemá. Jak je důležité znát správnost provedení cviků a jak už je nikdy nedělat špatně Vám ukáže Lucka v pátek 29.3.

AKCE Správná technika základních cviků v praxi
POPIS S lektorkou Luckou Kupčíkovou jste se měli možnost na nedávné přednášce dozvědět, jak technicky správně provádět různé cviky, užitečné rady a tipy cviků, které můžete cvičit sami doma či jaké pomůcky na cvičení je vhodné pořídit si domů. Nyní si tuto teorii ukážeme i v praxi, takže sportovní oblečení s sebou! Názorně si ukážeme jednotlivé cviky, rozdělíme partie a ukážeme jaké partie vhodně kombinovat pro trénink, projedeme nohy, záda, prsa, bicepsy i tricepsy a mnoho dalšího!
KDY V pátek 29.3.2019 v 17:00 - 18:30
REZERVACE info@friendsfit.cz, 776 489 324, online
CENA 160 Kč (nebo z permanentky s doplatkem 60 Kč, držitelé Multisport mají v ceně 60 minut, dalších 30 minut je potřeba taktéž doplatit 60 Kč)