JE ČAS ZAČÍT

Smiř se s tím, že Tě čeká jen úspěch

CHCI SPORTOVAT

Aktuality

Rozvrh

07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Pondělí

Sál 1

Intervalový trénink

Sál 1

- Intervalový trénink


  • Po 09:30 až 10:20

Lucka F. (+hlídání dětí)

Friends Hell

Sál 1

- Friends Hell

  • Jiří Panáček
    Po 17:00 až 17:55

Jirka

Friends Hell

Sál 1

- Friends Hell

  • Jiří Panáček
    Po 18:00 až 18:55

Jirka

Sál 2

Zadek+břicho

Sál 2

- Zadek+břicho


  • Po 17:00 až 17:55

Lucka K.

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Po 18:00 až 18:55

Danka

H.E.A.T. spalovací

Heat

- H.E.A.T. spalovací


  • Po 19:00 až 19:55

Danka

PBV

Heat

- PBV


  • Po 20:00 až 21:25

Danka
kurz PO+ČT (90min), 45 min na H.E.A.T. pásech (vysoká intenzita) + 45 min posilování v sále, přidat se může každý (i třeba jen na jednu část) !

Úterý

Sál 1

SENIOR

Sál 1

- SENIOR


  • Út 09:00 až 09:55

Danka

JUMPING

Sál 1

- JUMPING


  • Út 18:00 až 18:55

Barča H.

TRX Advanced

Sál 1

- TRX Advanced


  • Út 19:00 až 19:55

Katka H.

Sál 2

TYGR mix

Sál 2

- TYGR mix


  • Út 18:00 až 18:55

Jirka (8 osob)

Power YOGA

Sál 2

- Power YOGA


  • Út 19:00 až 19:55

Pavla Š.

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Út 10:00 až 10:55

Danka (+hlídání dětí)

Středa

Sál 1

Power YOGA 7:00

Sál 1

- Power YOGA 7:00


  • St 07:00 až 07:50

Katka K.

Spalujeme

Sál 1

- Spalujeme


  • St 09:30 až 10:25

Jirka (+hlídání dětí)

Friends Hell

Sál 1

- Friends Hell


  • St 17:30 až 18:25

Jirka

Sál 2

SM systém

Sál 2

- SM systém


  • St 17:30 až 18:20

Jana K.

JUMPING Basic

Sál 2

- JUMPING Basic


  • St 18:30 až 19:25

Bára/Barča

Čtvrtek

Sál 1

Funkční trénink

Sál 1

- Funkční trénink


  • Čt 09:30 až 10:25

Petr (+hlídání dětí)

TRX

Sál 1

- TRX


  • Čt 17:00 až 17:55

Danka

CORE+Technika

Sál 1

- CORE+Technika


  • Čt 18:00 až 18:55

Katka H.

CORE + Technika

Sál 1

- CORE + Technika


  • Čt 19:00 až 19:50

Dáša

Sál 2

Restorative YOGA

Sál 2

- Restorative YOGA


  • Čt 17:00 až 17:55

=odpočinková, Katka K.

Jumping+posilování

Sál 2

- Jumping+posilování


  • Čt 18:00 až 18:55

Bára

PBV

Sál 2

- PBV


  • Čt 19:15 až 20:40

kurz PO+ČT (45 min posilování v sále s Kájou + 45 min s Dankou na H.E.A.T. pásech), přidat se může každý (třeba i jen na jednu část) !

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Čt 18:00 až 18:55

Danka

H.E.A.T. Basic

Heat

- H.E.A.T. Basic


  • Čt 19:00 až 19:55

Danka

Pátek

Sál 1

Friends Hell v 6:00

Sál 1

- Friends Hell v 6:00


  • 07:00 až 07:55

Jirka - v 6:00 !!!

Zpevňujeme

Sál 1

- Zpevňujeme


  • 09:30 až 10:25

Jirka (+hlídání dětí)

Zdravá záda+pevné bříško

Sál 1

- Zdravá záda+pevné bříško


  • 17:00 až 17:55

Míša/Kája

Sobota

Sál 1

BodyFORM

Sál 1

- BodyFORM


  • So 09:30 až 10:25

Lucka F.

Neděle

Sál 1

Power YOGA

Sál 1

- Power YOGA


  • Ne 17:00 až 17:55

Katka K.

Sál 2

Jumping+posilování

Sál 2

- Jumping+posilování


  • Ne 18:00 až 18:55

Kája

Heat

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Ne 18:00 až 18:55

Danka

Fit H.E.A.T.

Heat

- Fit H.E.A.T.


  • Ne 19:00 až 19:55

Danka

Lekce se koná od 3 osob a trvá 55 min, storno max 6 hodin předem. Přejít do rezervace